A pár Auburn College gyakornok 1 millió dollárt nyer a Nemzeti Basszus Halászati ​​Amatőr Bajnokságon

Auburn, AL. – Auburn basszus halászati ​​csoport tagjai a basszushorgászat történetében a legjelentősebb díjat. Az Auburn Egyetemi gyakornokok, a Logan Parksnak, valamint a Tucker Smithnek egy millió további oka van, hogy hálás legyen ezen a héten.

Millió dolláros halak, millió dolláros mosoly, amikor az Auburn Egyetemi gyakornokok ünneplik az amerikai nyílt bajnokságot. A delegált jogból: John Paul Morris, Logan Parks, Johnny Morris, a Bass Pro Shops alkotója, Tucker Smith, valamint Bob Carter, a Toyota Észak -Amerika ügyvezető alelnöke. (Bass Pro Shops fotó)
A tigrisek tandemje, akik az Auburn Bass halászati ​​csapat tagjai, az 1 millió dolláros első helyezett díjat vontak be a Bass Pro Shops US Open National Bass Fishing Amatőr csapat bajnokságának megnyeréséért vasárnap. A Parks, az idősebb, valamint a Smith, egy másodéves, megosztotta a díjat – a basszushorgászat történetében a legjelentősebb kifizetést -, és 2022 -es Toyota Tundra Crewmax teherautókkal, valamint a Nitro Z21 basszuscsónakokkal ment ki a kizsákmányolásukhoz.

Parks, valamint Smith-akit az év elején a Carhartt Bassmaster College Series Team of the Year-nek nevezték el-350 csapatot tettek, amelyek utolsó napi súlya 16,41 font volt a háromnapos rendezvényen, amely a Ridgedale-i Table OGC Nice Mez Rock-tónál helyezkedett el. , Missouri. A verseny utolsó napja-amely szintén jóval több mint 1,5 millió dollár jótékonysági dollárral nőtt a basszus élőhelyek helyreállításához az ország egész területén-az NBC Sports Network-en online televíziós volt, valamint az NBC-n 4 órakor újra üzembe helyezhető. CT, december 5 -én, vasárnap.

Az Auburn tandem a verseny első napját követően a 350 csapatból 10. volt, a második napon a 200 csapat közül nyolcadik lett, majd 16,41 -es mérleget ért el a Smallmouth vontatásával, valamint az utolsó napon basszusgitárt találtak. amely az 50 legjobb csapatot mutatta be. A Joseph Nicholson, valamint Gary Sterkel, az Ohio -i Olmsted Falls csapatának tetejére, az utolsó összegben csak 0,23 fontnyira, hogy a történelmi hardver házát vegye.

„Még nem igazán süllyedt be” – mondta a 23 éves Parks, aki decemberben diplomát szerzett az ellátási lánc adminisztrációjában, valamint az Info Systems Administration -ban. „Ma reggel felébredtünk, azt hittük, hogy ez egy álom, de aztán megnéztük a telefonjainkat, és rájöttünk, hogy nem az. Csak fújunk.

„Csak azért, hogy halászhasson a verseny hatalmas versenyén, és megnyerje a versenyt, ez a legjelentősebb verseny, amelyet valaha a basszushorgászat történetében vettek fel. Ez a legtöbb pénz, bárki valaha is nyert, és fiatalkorban csak hihetetlen. ”

Az Auburn dinamikus duója a rangos versenyre kvalifikált azáltal, hogy a 13. helyet fejezte be az Arkansas -i Bull Shoals 250 -es mezőjén, november 17 -én, az utolsó rendelkezésre álló selejtező.

– Őrült volt. Ez a hátrányos helyzetű bajnokságok voltak, valamint a Bull Shoals selejtezője a legjobb volt a bajnokság előtt, tehát csak a legjobban mentünk, és csak egy fél napja volt a gyakorlatnak ”-mondta Parks. „Ez csak teljes erő volt, és gyorsan felfedezte őket, tehát őrült volt. Hihetetlen volt. ”

Négy nappal később csatlakoztak hozzájuk a Missouri -i bajnoki színpadon az ikonköltség -tánc, Kevin Vandam, Roland Martin és Jimmy Houston segítségével.

“Ez csak igazán érzelmi volt, valamint az érzelmek, amikor nyertünk”-mondta Smith, egy 20 éves hirdetési őrnagy, aki három Bassmaster nemzeti címet nyert a középiskolában. „Csak az a felépítés, hogy odajuthatunk, és megtörténik, különösen azt hinni, hogy a mögöttünk lévő embereknek sokkal több súlyuk van, mint mi. A sorban a második és az utolsó volt, és jellemzően az Labdarúgás Mez utolsó csapat nyeri a versenyt.

„Tehát nem értettük, hogy van -e vagy sem, mint olyan közel, hogy nem tudtad telefonálni, mielőtt felállt volna, és lemérte a halakat a színpadon. Csak az érzelmek rohanása volt, hogy megnyerjék a versenyt, egyszerűen nem tudod legyőzni. ”

Parks szerint a bajnokság számára nélkülözhetetlen egy olyan madárcsoport, amely a vízben búvárkodott, és a csali halak után a 45 000 hektáros tó területén, amelyet még nem Arsenal FC Mez fedeztek fel.

“Körülöttünk, és nem igazán fogtunk el sokat” – mondta Parks. „Körülbelül 10 órakor egy új helyen vezettünk, amelyet még nem halászottunk a versenyen, és láttuk néhány búvárkodást. Általában ez a víz alatti csali halak jelzése, ezért odamentünk, dobtuk a trolling motorunkat a vízbe, felhasználtuk a szonárunkat, és láthattuk, hogy a halak a csali alatt ülnek.

„Körülbelül 30 perc alatt elkaptuk a súlyunk nagy részét. A nap hátralévő részén futottunk, de nem sokat ért el. Visszamentünk oda a nap rendkívüli végén, és az elmúlt 20 percben két halat fogtunk el, amelyek segítséget nyújtottak nekünk, mint a győztes súly. ”

Parks azt tervezi, hogy felhasználja az 1 millió dolláros távú felét, hogy tehetségeit a következő szintre vigye.